Chciałbyś podarować bliskiej Ci osobie coś wyjątkowego? Proponujemy niezwykłe chwile piękna i relaksu w postaci Bonu Podarunkowego na usługi fryzjerskie Trendy i/lub pełną gamę usług Victoria Day Spa. Bony mogą być realizowane zarówno w salonie TRENDY na ul. Krótkiej 2 (przy rynku) jak również w Instytucie Victoria Day Spa luxury na głównej płycie rynku.

Bony dostępne są przez cały czas otwarcia salonu: pn - pt od 8.00 - 20.00 oraz w soboty od 9.00 - 16.00.

Odwiedź nas osobiście lub kup bon on-line wysyłając na adres rynek@victoriadayspa.pl dane osoby, którą chcesz obdarować prezentem (imię i nazwisko oraz wybrany zabieg/pakiet zabiegów). Bon możemy wysłać pocztą tradycyjną lub elektronicznie przez e-mail.

W naszej ofercie znajdują się bony prezentowe na dowolnie wybraną kwotę, zabieg lub pakiet zabiegów. Spraw radość bliskiej Ci osobie dając jej w prezencie niezapomniane chwile piękna i relaksu, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci.
Bonami kwotowymi można płacić tak samo jak gotówką czy kartą płatniczą, natomiast bony na konkretny zabieg można w razie potrzeby wymienić na inny o tej samej wartości.

Zapraszamy serdecznie.